O nás


VERONIKA HYLÁKOVÁ (GERŠLOVÁ)

Oboru zlatnictví se věnuji od roku 2011. Zaměřuji se především na zakázkovou výrobu. Šperky vyrábím tradičními zlatnickými technikami – mým hlavním cílem je odvádět vysokou kvalitu ruční práce. Realizuji na přání zákazníků jejich vlastní představy a nápady, ale i své návrhy.

Šperky vyrábím z bílého, žlutého a červeného zlata i vzájemnou kombinací těchto materiálů. Mohou být také vyhotoveny ze stříbra. Dle přání zákazníka mohou být šperky doplněny diamanty, zirkony, perlami a dalšími přírodními i syntetickými kameny. Ke všem svým šperků poskytuji i veškerý servis, jako je obnova povrchu, čištění, zvětšování nebo zmenšování prstenů a další.

Dále se specializuji na výrobu zlatých a stříbrných šperků kombinovaných s damascénskou nerezovou ocelí – např. snubní prsteny, zásnubní prsteny, přívěsky, náušnice a další.

SPOLUPRÁCE

Na výrobě zlatých a stříbrných šperků kombinovaných s damascénskou nerezovou ocelí spolupracujeme s uměleckým kovářem Jakubem Hylákem DiS.

Tyto originální společné šperky najdete i na stránkách –

www.kovarstvi-vyskov.cz

Dále spolupracujeme s firmou KLASIK, která pro Vás na zakázku vyrobí kvalitní dřevěné šperkovnice dle Vašich představ – www.klasikcz.eu

STUDIUM

2007 – 2011

SPŠ a VOŠ technická Sokolská 1, Brno : obor – výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů: plošné a plastické rytí
Ukončené státní maturitou

2011 – 2014

SOU služeb Novovysočanská 5,Praha 9 : obor – zlatník/klenotník
Ukončené výučním listem

2014 – Rekvalifikační kurz FASOVÁNÍ kamenů

zlatnictvi-vyskov-veronika-gerslova

OCENĚNÍ

diplom 3.místo
diplom 2.místo
butterfly effect
diplom veronika gerslova
diplom veronika gerslova sperk roku